Dodavatelé

Obklady dlažby

Sanita

Baterie

Koupelnové doplňky

Závěsné WC

Stavební chemie

Grafický návrh

Co umí vizualizační programy?

Vizualizační programy jsou dnes v koupelnových studiích samozřejmostí. S pomocí vyškoleného pracovníka vám na základě vašeho dispozičního plánu zpracují prostorové varianty řešení budoucí koupelny. Největší výhodou přitom je, že je možné případné nedostatky či detaily přímo na místě konzultovat. Podobu koupelny je samozřejmě možné měnit do posledního okamžiku před samotným započetím stavebních prací. V programech je také kladen důraz na péči o invalidní a starší zákazníky. Zvláštní nároky, vyplývající z jejich omezení pohybu, jsou dnes běžnou součástí nabídky vizualizačních programů.

Nepřeberné množství variant

Počítačová simulace vaší koupelny je velkou výhrou pro všechny, kteří nemají tak velkou představivost, aby si koupelnu dokázali vymyslet sami, ale chtějí se na zařizování koupelny podílet od začátku do konce. Simulace je velmi výhodná, pokud si vybereme obklady a dekorační doplňky od jednoho výrobce. Výrobci totiž připravují pro každou sérii obkladů nejen základní barevné kombinace, ale i celou řadu vzájemně kombinovatelných dekoračních prvků. Zvláště zahraniční výrobci mají pro své zákazníky vždy připraveno několik variant, aby celek vypadal co nejdokonaleji za každých požadavků. Jednotný vzhled koupelny nám totiž umožní jedině souhra všech funkčních doplňků - listel, rohů i hran.

Vyberte si i ten nejmenší detail

Pokud jste již rozhodnutí pro určitý typ sanity či koupelnových doplňků, máte na půl vyhráno. Při vizualizaci stačí už jen rozhodnout o barevnosti interiéru. Vizualizační grafické programy obsahují rozsáhlé knihovny prvků jednotlivých výrobců keramiky,koupelnového nábytku ,baterií a dalších doplňků. Díky knihovnám je návrh koupelny maximálně podobný realitě.

5 věcí, na které před vizualizací nesmíme zapomenout

  • musíme mít zakreslený a přesně změřený půdorys místnosti
  • výška stropů, rozmístění oken a dveří, výška parapetů
  • poloha odpadů
  • osvětlení
  • měli bychom mít představu o výběru sanitární keramiky, koupelnového nábytku a velikosti obkladů nebo mít již předem vybranou sérii obkladů

Jak dlouho bude návrh trvat?

Samotná vizualizace trvá několik hodin. Podle vašich dispozic jsou připraveny návrhy, které později s návrhářem konzultujete a upravujete. Další postup už není tak časové náročný. Počítačové vizualizace jsou velkou výzvou pro všechny, kteří se chtějí ujistit o dokonalosti svých představ, a zároveň varují před případnými nedostatky, které tak můžeme včas odstranit.

Nebojte se experimentovat - to je rada pro všechny, kteří zařizují, nebo se chystají zařizovat koupelnu a toaletu!

Zpět